Summer Otel Odalar

KARA

Akyaka Beldesine ulaşım karayolu ile yapılmaktadır. Eğer İzmir-İstanbul-Denizli tarafından geliyorsanız Muğla Marmaris aradı D-500 Karayolunun Muğla'dan sonra 30. km.sinde Sakar geçidinden Gökova Düzlüğüne ulaşmadan sağa doğru Akyaka levhası ile sapan bir yoldan ulaşabilirsiniz. Yolunuz ters istikamet ise yani Antalya tarafından geliyor iseniz, Gökova Antalya Muğla karayolunda Gökova dörtyol (Marmaris sapağı) kavşağından geldiğinizde hemen sağa doğru ağaçların içine dalan bir yol göreceksiniz ve bu yol sizi levhalar ile Akyaka'ya getirecektir.

DENİZ

Denizyolu ile, Akyaka'ya gelmek pek pratik olmasa da sadece İstanbul İzmir arasındaki mesafeyi deniz yolu ile kat etmek genelde İstanbul istikametinden gelipte uzun yol araba sürmek istemeyen ve ailesiyle birlikte vakit geçirmek isteyenler için uygun olabilir.

HAVA

Akyaka'ya en yakın daha doğrusu uygun olan Dalaman Havalimanıdır. Dalaman Havalimanı Akyaka Beldesine 67 km. uzaklıkta olup 50-60 dakika arası bir sürede ulaşılmaktadır. Akyaka'ya diğer yakın olan Bodrum Havalimanı 1.5 saat İzmir Havalimanı ise 2.5 saatlik bir kara yolculuğu gerektirir.

Bize Ulaşın

Adr: Lütfiye Sakıcı Caddesi No: 6 Akyaka / MUĞLA
Tel:0(252) 243 58 83 - 85
Fax:0(252) 243 51 16